במידה והנכם שוקלים להיכנס שוב אל שוק הנדל"ן על מנת, למצוא את הוילה המתאימה לכם ביותר דבר זה לא יהיה עבודה קשה במיוחד אם תשכרו לצידכם מומחה בשוק הנדל"ן שיודע בדיוק מה קיים היום בשוק ושיהיה לכם במחיר הכי משתלם. למצוא וילות ברחבי הארץ זאת משימה פשוטה אך, למצוא מחירים של וילות מתחת למיליון שיהיו ברמה גבוהה זאת כבר משימה למקצוענים.

ברחבי הצפון ישנם שלל אזורים מדהימים עם נופים עוצרי נשימה שבעזרת חיפוש נכון תוכלו למצוא בהם וילות במחירים סבירים שהינם מתחת למיליות והנכם יכולים להרשות לעצמכם אותם. אחד הדברים שידועים בארץ זה שיש הבדל גדול בין לרכוש וילה בדרום או בצפון ולבין לרכוש וילה באזור המרכז.

כאשר עושים את ההשוואה ניתן ליראות שרוב האוכלוסייה לא יכולה להרשות לעצמה אפילו דירת שלושה חדרים באזור המרכז מכיוון שהנדל"ן שם הינו מאוד יקר. אבל כאשר מגיעים לאזור הצפוני של הארץ הנכם נפתחים לשלל אופציות מגוונות ולוילות מדהימות שיכולות לעלות פחות מדירה קטנה באזור המרכז. לכן, כאשר הנכם מעוניינים לשדרג את רמת החיים שלכם מבחינת מבנה הבית הפיתרון הוא להשיג וילה בצפון שהמחיר שלה הינו ממש מצחיק ופשוט כמעט לכל כיס היום.